-/2
Ogłoszenie dodał: Edinos
Opublikowano: 29 lipca 2019 (3 tygodnie temu)

EDINOS to przedsiębiorstwo posiadające etyczne wartości. Sprzedawane produkty posiadają certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją nieskazitelnej jakości wykonania, ponieważ powstały z solidnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela. Lista produktów jest na tyle obfita, że zarówno entuzjaści stylu nowoczesnego ale również tradycjonaliści znajdą coś dla siebie. Wszystkie elementy asortymentu objęte są 10 letnią gwarancją. Atrakcyjne wzornictwo, wysoka jakość wykonania oraz wysoka funkcjonalność produktów sprawia, że sklep jest pewny zadowolenia kupującego i oferuje aż 100 dni na zwrot zakupionych towarów.

Możemy odkryć tutaj różne komplety wypoczynkowe, fotele i pufy, krzesła do biurka ,taborety, stoły rozkładane, łóżka dla dzieci, materace do spania, wieszaki do szafy oraz gotowe zestawy RTV i wiele, wiele innych.Ogromnym zainteresowaniem odznaczają się zestawy o niecodziennym wzornictwie marki Elior przeznaczone do restauracji.
EDINOS szybko i wygodnie zrobisz zakupy webowe bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś w onlinowy sklepie Edinos, gdzie czeka Ciebie możliwość konsultacji z profesjonalistami a także dodatkowo szybka i bezproblemowa dostawa.

*stawka podana w ogłoszeniu jest tylko stawką orientacyjną.