Strona główna PRZEWORSK Adamówka: Tragiczny wypadek na drodze. Są utrudnienia

Adamówka: Tragiczny wypadek na drodze. Są utrudnienia

0

Policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Adamówce w powiecie przeworskim. W zderzeniu dostawczego mercedesa z samochodem ciężarowym, zginął pasażer busa, kierowca trafił do szpitala. Ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godz.16.


Do wypadku doszło przed godz. 13, w Adamówce. Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym mercedesem, jadąc od Lublina w kierunku Przeworska, w miejscowości Adamówka, najprawdopodobniej podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu zginął pasażer mercedesa, natomiast kierowca tego pojazdu w stanie ciężkim trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym, 62-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, był trzeźwy i nie ucierpiał w zdarzeniu.
Ruch na drodze wojewódzkiej nr 835 jest całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy przez miejscowości Leżajsk i Lubaczów. Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać do godz. 16.
Policjanci pracują  na miejscu zdarzenia i wyjaśniają okoliczności tego wypadku.
źr. KPP Przeworsk 
 

Poprzedni artykułJarosław, Łańcut: Zalane drogi, stacja benzynowa jako skutki ulewy
Następny artykuł„Tylko nie mów nikomu” obejrzą za granicą