Strona główna JAROSŁAW 85-latka wymagała pilnej pomocy

85-latka wymagała pilnej pomocy

0
Reklama

Sąsiedzka pomoc oraz wspólne działania służb przyczyniły się do tego, że pomoc seniorce przyszła na czas. 85-latka zamieszkująca samotnie, stukała w sufit sąsiadki. Kobieta zaalarmowała policję. Policjanci ze strażakami, weszli do jej mieszkania. Seniorka leżała na podłodze, skarżyła się na ból nóg, a po upadku nie mogła już się podnieść.

Do interwencji policjantów doszło w niedzielę przed godz. 6 w jednym z mieszkań na terenie Radymna. Na numer alarmowy zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która od jakiegoś czasu słyszała stukanie w sufit, dobiegające z mieszkania sąsiadki. Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci z komisariatu w Radymnie.

Reklama

Gdy dotarli na miejsce, okazało się, że mieszkanie zajmuje starsza kobieta, która może potrzebować pomocy. Seniorka zamieszkiwała samotnie. Drzwi były zamknięte od środka. Z pomocą strażaków z OSP Radymno, mundurowi dostali się do mieszkania. W środku dostrzegli leżącą na podłodze kobietę. 85-latka była przytomna, ale bardzo osłabiona. Z seniorką był utrudniony kontakt, nie potrafiła powiedzieć ile ma lat i gdzie się znajduje. Skarżyła się na ból nóg, który utrudnia jej poruszanie się, a po upadku nie potrafiła już wstać.

Po interwencji policjantów i strażaków, przybyli na miejsce ratownicy medyczni, którzy przebadali 85-latkę. Mundurowi skontaktowali się z córką kobiety i powiadomili ją o całym zajściu. Seniorka została przekazana pod jej opiekę.

Reklama
Poprzedni artykuł18-latek odpowie za podawanie się za policjanta [foto]
Następny artykułPrzewoził kilkanaście ton więcej ładunku, niż mógł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!