Strona główna SPORT 79. TdP na Podkarpaciu. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia w czasie IV etapu

79. TdP na Podkarpaciu. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia w czasie IV etapu

0

IV etap wyścigu (2.08.2022 r.)

Kolarze wystartują o godz. 12.25 na Rynku w Lesku.

Wyścig przejedzie przez:

– powiat leski

– powiat bieszczadzki

– powiat sanocki

Meta IV etapu zlokalizowana jest na Rynku w Sanoku. Zakończenie rywalizacji około godz.16.40

Pow. leski

Kolarze wystartują z Rynku w Lesku o godz. 12.25.

Następnie uczestnicy wyścigu kolarskiego przejadą drogą krajową nr 84 w stronę ronda i mostu na rzece San. Trasa wyścigu przebiegać będzie drogą wojewódzką nr 894 przez miejscowości Huzele, Łączki, Hoczew, Średnia Wieś, Berezka, Myczków, Polańczyk, Wołkowyja i Bukowiec. W miejscowości Rajskie kolarze przejadą przez most na rzece San i tym samym wjadą na teren powiatu bieszczadzkiego.  

Pow. bieszczadzki

Na teren powiatu bieszczadzkiego wjedzie do miejscowości Olchowiec około godz. 13.00.

Następnie peleton przejedzie przez Chrewt, Wydrne, Polana, Czarna Górna, Żłobek, Rabe, Hoszów, Hoszowczyk, Równia, Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Liskowate, Jureczkowa, Kwaszenia, Arłamów. Utrudnienia na strasie przewiduje się w godzinach 12.30 – 15.00.

Pow. przemyski

W godzinach: 14.30 do godz. około 16.30 w miejscowościach: Makowa, Rybotycze, Posada Rybotycka, Łodzinka, Wola Korzeniecka, Bircza – droga krajowa nr 28, Stara Bircza, Leszczawa, Kuźmina. Na trasie wystąpią utrudnienia, a ruch na czas przejazdu będzie wstrzymany. Po przejeździe ostatniego uczestnika wyścigu, ruch na drogach będzie stopniowo przywracany.

Pow. sanocki

Wyścig rozpocznie się w Lesku o godz.12.25 i na teren powiatu sanockiego wjedzie do miejscowości Ropienka tuż przed godz. 16. 

Następnie peleton przejedzie przez Tyrawę Wołoską, Wujskie, Załuż, Bykowce, Sanok – ulicami: Przemyska Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Kościuszki, Rymanowska, Rondo Beksińskiego, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Zamkowa.

Metę IV etapu zaplanowano na Rynku w Sanoku.

Utrudnienia na trasie przewiduje się w godzinach od 16 do 17.

Z uwagi na międzynarodowy charakter imprezy zawody odbędą się przy zamkniętym ruchu drogowym na czas przejazdu kolumny kolarskiej oraz pojazdów technicznych jak również wyłączenie odcinków ulic niezbędnych dla potrzeb organizatorów w granicach powiatu sanockiego.

Jednocześnie w godzinach 12.40 do 15.30 na ulicach Sanoka odbywać się będzie Tour de Pologne – Junior, który przejedzie ulicami: start – ul. Rynek,  następnie ul. 3 maja, Kościuszki, Mickiewicza, Szopena, Strzelców Podhalańskich, Żwirki i Wigury, Zamkowa oraz ściganie młodzików i młodziczek jak również żakow i żakini. Metę zaplanowano na Rynku.

Poprzedni artykuł79. TdP na Podkarpaciu. Sprawdź, gdzie będą zamknięte drogi. Etap III
Następny artykuł79. TdP na Podkarpaciu. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia w czasie V etapu
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj