Strona główna KOLBUSZOWA 66-latek strzelił z wiatrówki do sąsiada. Znaleziono u niego broń i amunicję

66-latek strzelił z wiatrówki do sąsiada. Znaleziono u niego broń i amunicję

0
Reklama

Za groźby karalne oraz nielegalne posiadanie broni odpowie 66-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna miał strzelić w kierunku pokrzywdzonego z „wiatrówki” i grozić mu. Podczas przeszukania posesji należącej do 66-latka, policjanci zabezpieczyli m.in. broń palną, gazową oraz amunicję.

W ubiegłym tygodniu do kolbuszowskiej jednostki zgłosił się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który zawiadomił, że będąc na działce swojego syna, usłyszał odgłos wystrzału, a następie zobaczył sąsiada stojącego na posesji. Pomiędzy nimi wywiązała się krótka rozmowa, w trakcie której mężczyzna miał grozić pokrzywdzonemu. W wyniku zdarzenia mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

Reklama

Funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania wskazanego mężczyzny. W trakcie przeszukania jego posesji zabezpieczyli m.in. broń pneumatyczną, pistolet oraz pistolet gazowy, blisko 200 sztuk amunicji oraz akcesoria do broni. 66-latek został zatrzymany.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty nielegalnego posiadania broni oraz wypowiadania gróźb karalnych. Decyzją prokuratora wobec 66-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci mi.in. policyjnego dozoru .

W sprawie trwają dalsze czynności.

Reklama
Poprzedni artykuł18-latek jechał bez prawa jazdy. Śmigłowiec zabrał go do szpitala [foto]
Następny artykułWybił szyby w radiowozie z USA, który był reklamą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!