Strona główna JAROSŁAW 64-letni nożownik zatrzymany w Jarosławiu. Zranił 38-letniego znajomego

64-letni nożownik zatrzymany w Jarosławiu. Zranił 38-letniego znajomego

0
Reklama

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 64-latkowi zatrzymanemu w środę przez jarosławskich policjantów. Mężczyzna w czasie kłótni w jednym z mieszkań na terenie Jarosławia zranił nożem znajomego 38-latka, a następnie uciekł z miejsca. Chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez dzielnicowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy.

W środę dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że podczas awantury mężczyzna został zraniony nożem. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń mundurowych, w jednym z mieszkań w Jarosławiu, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło kłótni, w trakcie, której starszy z nich zaatakował 38-latka i zranił go nożem. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.

Policjanci szybko ustalili kim jest mężczyzna podejrzewany o to przestępstwo. Dzielnicowi zatrzymali go chwilę po zdarzeniu, w mieszkaniu jego znajomego.

Reklama

Zatrzymany, 64-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został przewieziony do komendy. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także uszkodzenia ciała 38-latka. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące.

Mieszkańcowi powiatu tarnowskiego grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!