Strona główna JAROSŁAW 50-latek zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo. Trafił z obrażeniami do...

50-latek zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo. Trafił z obrażeniami do szpitala

0

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę w Wierzbnej. 50-latek podczas prowadzenia volvo, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy.

W sobotę około godz. 7, w Wierzbnej, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że 50-letni mieszkaniec Jarosławia, kierując volvo, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, następnie zjechał na pole orne, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że najprawdopodobniej przyczyną utraty panowania nad samochodem był fakt, że mężczyzna zasnął za kierownicą, wracając z nocnej zmiany. Kierujący jechał sam, był trzeźwy.

Policjanci przypominają, że zmęczony kierowca prowadzi pojazd podobnie do kierowcy będącego pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Jeśli czujemy, że prowadząc pojazd zaczynamy mieć trudności z koncentracją i skupieniem uwagi, często ziewamy i przecieramy oczy, a powieki robią się coraz cięższe, należy zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu i odpocząć.         

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozważną i rozsądną jazdę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i innych uczestników ruchu drogowego, zależy w dużej mierze od nas samych.

Poprzedni artykułWypadek między Kuryłówka a Starym Miastem
Następny artykułNie żyje były piłkarz Stali Stalowa Wola. Jarosław Pacoń miał 49 la
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here