Strona główna PRZEWORSK 5-latka potrącona w Nowosielcach. Ranna trafiła do rzeszowskiego szpitala

5-latka potrącona w Nowosielcach. Ranna trafiła do rzeszowskiego szpitala

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Nowosielce. W zdarzeniu ucierpiało 5-letnie dziecko, które wbiegło na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód marki VW Golf. Ranna dziewczynka została przetransportowana do rzeszowskiego szpitala.

Wczoraj po godz.16, w miejscowości Nowosielce doszło do potrącenia 5-letniego dziecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczynka wbiegła na drogę, wprost pod nadjeżdżający samochód marki VW Golf, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala w Rzeszowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Funkcjonariusze na miejscu wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków, co pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluje do rodziców i wszystkich osób opiekujących się dziećmi o zwracanie na nie szczególnej uwagi. Czasem chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia i mieć tragiczne skutki. Bardzo ważne jest tłumaczenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, aby w przyszłości uniknąć takich skrajnie niebezpiecznych sytuacji.

Poprzedni artykułPowybijał szyby w domu. Uciekając z kolegą spowodowali kolizję
Następny artykułMieszkaniec Chłopic podczas prac rolnych znalazł granat moździerzowy
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here