Strona główna JAROSŁAW 44-latek opuścił szpital i nie wiedział, gdzie jest. Odnaleziono go

44-latek opuścił szpital i nie wiedział, gdzie jest. Odnaleziono go

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 44-latka, który przez okno uciekł z jednego z oddziałów jarosławskiego szpitala. Stan, w jakim się znajdował pacjent, zagrażał jego zdrowiu i życiu. Funkcjonariusze, będąc w stałym kontakcie telefonicznym z mężczyzną, ustalili miejsce, w jakim się znajdował oraz jak go rozpoznać. Zaginiony pacjent został odnaleziony na ul. Legionów w Jarosławiu. 44-latek trafił pod opiekę lekarską.

W niedzielę przed godz. 5, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymał zgłoszenie o pacjencie, który oddalił się z jednego z oddziałów jarosławskiego szpitala. Z przekazanej informacji wynikało, że 44-latek znajduje się w stanie zagrożenia życia. Ze względu na realne zagrożenie, mundurowi natychmiast przystąpili do działań. W szpitalu funkcjonariusze ustalili jego dane. Poszukiwania mężczyzny były utrudnione, ponieważ informacje dotyczące jego rysopisu oraz ubioru były bardzo znikome.  

Reklama

Policjanci sprawdzili rejon przyszpitalny, dworce, przystanki autobusowe i inne miejsca ogólnodostępne na terenie Jarosławia. W trakcie prowadzonych poszukiwań, funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego nawiązali kontakt telefoniczny z zaginionym mężczyzną. Z rozmowy wynikłało, że 44-latek nie wiedział, gdzie jest, ale opisał otoczenie, w którym się znajdował. Policjanci, będąc w stałym kontakcie z rozmówcą, ustalili miejsce, które odpowiadało opisowi podanemu przez mężczyznę. W taki sposób przeprowadzili rozmowę, że dowiedzieli się, w co jest dokładnie ubrany zaginiony mężczyzna.

Gdy mundurowi dotarli w wytypowane miejsce, czyli ul. Legionów w Jarosławiu, zauważyli osobę odpowiadającą podanemu rysopisowi. Okazało się, że jest to poszukiwany pacjent. 44-latek został przekazany pod opiekę lekarską.

Reklama
Poprzedni artykułŻołnierze ćwiczyli w Jasionce [foto]
Następny artykułZnęcał się nad partnerką. 34-latek w areszcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj