Strona główna TARNOBRZEG 44-latek miał wieźć dzieci na wycieczkę. Wcześniej pił alkohol

44-latek miał wieźć dzieci na wycieczkę. Wcześniej pił alkohol

0
Reklama

Brakiem odpowiedzialności wykazał się 44-letni mężczyzna, który mimo pitego wcześniej alkoholu wsiadł za kierownicę autobusu i chciał zawieźć dzieci na wycieczkę szkolną do Zamościa. Badanie urządzeniem wykazało 0,29 promila alkoholu w jego organizmie. Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Dziś przed godz. 7, policjanci kontrolowali autobus przy ul. M. Dąbrowskiej w Tarnobrzegu, którym uczniowie szkoły podstawowej, mieli wyjechać na wycieczkę szkolną z Tarnobrzega do Zamościa. W podróż wybierało się blisko 50 uczniów z opiekunami. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy.

Reklama

Okazało się, że siedzący za kierownicą autobusu marki Volvo, 44-letni mieszkaniec Tarnobrzega pił wcześniej alkohol. Badanie wykazało 0,29 promila alkoholu w jego organizmie.

Nieodpowiedzialny kierowca odpowie niebawem przed sądem. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy i zakazali mu dalszej jazdy.

Pamiętajmy!

Każdy może zwrócić się do policjantów z prośbą o skontrolowanie kierowcy i autokaru przed rozpoczęciem podróży. O przeprowadzenie kontroli najlepiej zwrócić się kilka dni wcześniej. Można to zrobić osobiście w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1 Maja 2 lub telefonicznie pod nr. 47 825 33 50, 47 825 33 51.

Reklama
Poprzedni artykułFabryka maseczek w Stalowej Woli zamknięta. Nigdy żadna tam nie powstała
Następny artykułWypadek w Besku. Sprawca był pijany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj