Strona główna RZESZÓW 42-latek z zarzutami za posiadanie narkotyków

42-latek z zarzutami za posiadanie narkotyków

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy uzyskali informacje o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości narkotyków. 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego miał je przechowywać w domu. Chcąc potwierdzić informację oraz zapobiec ewentualnemu zniszczeniu lub ukryciu substancji zabronionych, w środę, funkcjonariusze pojechali w rejon jego miejsca zamieszkania. Przed jednym ze sklepów zauważyli i zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. Przy 42-latku znaleźli niewielką ilość suszu roślinnego. Więcej narkotyków znaleźli podczas przeszukania jego domu.
    
42-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wstępnie zbadali i zważyli zabezpieczone substancje. Badanie potwierdziło, że jest to prawie 340 gramów mefedronu i 7 gramów marihuany.
    
Wyjaśnieniem sprawy i zebraniem materiału dowodowego zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Zebrane materiały przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie i w czwartek doprowadzili tam podejrzanego.
    
Prokurator wszczął w sprawie śledztwo. Przesłuchał mężczyznę i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.     
    
Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!