Strona główna MIELEC 34-latek zaczepiał i obnażał się przy nieletnich. Trafił w ręce policji

34-latek zaczepiał i obnażał się przy nieletnich. Trafił w ręce policji

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci ustalili personalia i zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Jeżdżący po powiecie kolbuszowskim mężczyzna dwukrotnie zaczepił 13-letnie dziewczynki, obnażając się w ich obecności. Dzięki zgromadzonym informacjom, policjanci szybko namierzyli i zatrzymali 34-latka. Wczoraj usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pobawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.

W miniony wtorek, kolbuszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki powiatu kolbuszowskiego, która powiadomiła o niepokojącym zdarzeniu z udziałem swojej 13-letniej córki, do którego doszło kilka godzin wcześniej w Trześni. Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły dziewczynkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Dziewczynka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę, wtedy zauważyła, że siedzący w samochodzie mężczyzna ma rozpięte spodnie. 13-latka pobiegła do domu i powiedziała o zdarzeniu swojej matce, która powiadomiła Policję.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło na początku października w Ostrowach Tuszowskich. Tutaj również 13-letnia dziewczynka została zaczepiona przez jadącego samochodem mężczyznę, który podczas krótkiej rozmowy, obnażał się w jej obecności.

Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgromadzili materiał, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy tych przestępstw.

Wczoraj rano funkcjonariusze pojechali do 34-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód, zabezpieczyli także komputery, które zostaną poddane dalszym badaniom. Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, kolbuszowscy policjanci postawili mu zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Za te przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. W sprawie trwają dalsze czynności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!