Strona główna KROSNO 33-latek chciał odebrać sobie życie

33-latek chciał odebrać sobie życie

0
Reklama

W czwartek przed godz. 14, operator numeru alarmowego 112 odebrał zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że zamierza targnąć się na swoje życie. Dyspozytor ustalił, że znajduje się w miejscowości Ustrobna i podtrzymując z nim rozmowę, przekazał tę informację dyżurnemu krośnieńskiej komendy.

Na miejsce skierowano funkcjonariuszy Komisariatu Policji z Jedlicza. Kiedy mundurowi dotarli pod wskazany adres okazało się, że mężczyzna kilkanaście minut wcześniej poszedł do lasu.

Reklama

Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Podczas przeczesywania jednego z wąwozów, na brzegu leśnego potoku, zauważyli zaginionego. Zachowanie mężczyzny mogło wskazywać na zaburzenia emocjonalne.

Początkowe próby nawiązania kontaktu z 33-latkiem były utrudnione. Mężczyzna unikał kontaktu wzrokowego, był wystraszony i niespokojny. Chwilę później potwierdził, że ma myśli samobójcze i potrzebuje pomocy. Policjanci wyprowadzili mężczyznę z lasu i przekazali pod specjalistyczną opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

Szczegółowe informacje o sposobach pomocy osobom przeżywającym problemy emocjonalne i potrzebującym wsparcia można znaleźć dzwoniąc pod bezpłatny numer Kryzysowego Telefonu Zaufania 116 123 oraz na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia.

Reklama
Poprzedni artykułCedra znów miała nosa do gotówki
Następny artykułPoszukiwany do odbycia kary 65-latek zatrzymany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!