Strona główna JASŁO 29-latek uszkodził drzwi do Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle

29-latek uszkodził drzwi do Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle

0
Reklama

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Nietrzeźwy 29-latek uszkodził drzwi wejściowe Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, około godz. 21. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który kopie i uderza rękoma w drzwi wejściowe do Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego natychmiast podjęli czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego. Na ulicy Szopena, w pobliżu Sanktuarium, zauważyli mężczyznę o podanym rysopisie, który zachowywał się nerwowo i wymachiwał rękoma. Potwierdzili także, że doszło do uszkodzenia drzwi wejściowych poprzez wyłamanie jednego z drewnianych kasetonów. 

Reklama

W wyniku podjętych działań mundurowi zatrzymali podejrzanego 29-latka w policyjnym areszcie. Mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut uszkodzenia mienia. 29-latek nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. 

W świetle obowiązujących przepisów, przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.   

Reklama
Poprzedni artykułMłody Ukrainiec apeluje do swoich rodaków. „Nic nie jest za darmo!”
Następny artykułW Jedliczu powstanie kompleks do produkcji bioetanolu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj