Strona główna RZESZÓW 28-latek kierował traktorem będąc pod wpływem

28-latek kierował traktorem będąc pod wpływem

0
Reklama

Wczoraj przed południem, w Nowym Kamieniu, funkcjonariusze Referatu Kontroli Ruchu Drogowego i Zabezpieczenia Autostrad z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki Ursus. W kabinie oprócz kierowcy znajdował się jeszcze pasażer.

W trakcie podjętej interwencji funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 28-latka, kierującego traktorem. Okazało się, że mężczyzna ma w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo, przewożąc pasażera przekroczył liczbę miejsc, jaka została określona w dowodzie rejestracyjnym.

Reklama

W związku z tym, że ciągnik rolniczy, którym jechał mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, od września 2023 roku nie został poddany okresowym badaniom na stan techniczny, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Po wykonanych czynnościach policjanci sporządzili wobec 28-latka wniosek o ukaranie do sądu, który zadecyduje o konsekwencjach, jakie poniesie mężczyzna.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!