Strona główna BRZOZÓW 2000 zł mandatu za przekroczenie prędkości

2000 zł mandatu za przekroczenie prędkości

0
Reklama

Brzozowscy policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem poruszających się drogami. Wczoraj w Bliznym, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą mercedesem, która w warunkach recydywy, przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym o 46 km/h. Została ukarana mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych i 11 punktami karnymi.

Prędkość od lat jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Dlatego też, każdego dnia, policjanci ruchu drogowego kontrolują drogi naszego powiatu, zwracając uwagę na przekraczanie dopuszczalnej prędkości.

Reklama

I tak wczoraj po południu, w miejscowości Blizne, w obszarze zabudowanym, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 47-letnią kierującą mercedesem, która pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechała z prędkością 96 km/h. W trakcie kontroli drogowej okazało sie, że mieszkanka małopolski, w niespełna rok ponownie przekroczyła prędkość. Za popełnione wykroczenie w warunkach recydywy została ukarana mandatem w wysikości 2 tys. złotych.

Pomimo dotkliwych kar finansowych, policjanci zatrzymają kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów dotyczących dopuszczalnej prędkości.

Reklama
Poprzedni artykułChciał sprzedać materac. stracił ponad 27 tys. zł
Następny artykułW jednym z marketów znalazła sporą sumę pieniędzy i oddała na policję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!