Strona główna BIESZCZADY SuperPKS proponuje duże zniżki na podróże w czasie majówki

SuperPKS proponuje duże zniżki na podróże w czasie majówki

0
Reklama

SuperPKS na majówkę, tanio, szybko i wygodnie.  Razem z przewoźnikiem dostaniemy się w Bieszczady, a także i nad Bałtyk.

Mieszkańcy kilkunastu miast i miejscowości Podkarpacia będą mogli dostać się do Krakowa, Gdańska, Warszawy, Kielc i Lublina z SuperPKS. Trasy autobusowe powiodą także w Bieszczady.  SuperPKS przewiezie nas na trasach Ustrzyki Dolne-Kraków, Polańczyk-Kraków, Mielec-Kraków, Przemyśl-Warszawa, z Rzeszowa do: Ustrzyk, Horyńca Zdroju i Wetliny oraz z Tarnobrzega do Warszawy, Kielc, Lublina, Rzeszowa, Sandomierza i Przemyśla.
Całość trasy można zaplanować na platformie www.superpks.pl z którą współpracują m.in PKS Jarosław, San Bus, Markpol, PKS Przemyśl. Na podanej stronie możemy także zakupić bilety w atrakcyjnych cenach, tańszych niż na dworcu czy u kierowcy.

PKS Jarosław, który jest głównym bieszczadzkim przewoźnikiem oraz pozostali, na platformie SuperPKS, oferują bilety w atrakcyjnych cenach – tańszych niż na dworcu lub u kierowcy.
Do 10 maja pasażerowie, na poszczególnych trasach, będą mogli podróżować jeszcze taniej niż obecnie.  Kupując bilet na podanej wyżej platformie wystarczy wpisać kod: PODKARPACIE, aby obniżyć cenę o kolejne 10 zł.
Reklama
Poprzedni artykułPociągiem na majówkę do Sandomierza i Zamościa
Następny artykułRopczyce: Zasłabł w kolekturze, reanimowała go policja