Już za niespełna miesiąc wybory samorządowe. Podczas głosowania 21 października wybierzemy włodarzy miast, gmin, przedstawicieli rad miast, gmin, powiatów oraz województwa.

Dziś prezentujemy kandydatów na stanowisko radnego/radnej sejmiku wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 1.

Okręg 1 (m. Rzeszów, pow. rzeszowski, leżajski, łańcucki)

KW Lewica Razem

  1. Niewczas Marta
  2. Rybka Jerzy
  3. Dominik Dorota
  4. Mędrala Ryszard
  5. Skrzydlak Włodzimierz
  6. Pietrzak Henryk
  7. Gajdek Krystyna
  8. Wytrwał Marta
  9. Kuźmicz Marek
  10. Filipek Jerzy

KW Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Cypryś Jerzy
  2. Fajger Maria
  3. Kruczek Stanisław
  4. Kotula Jacek
  5. Wybraniec Bogusława
  6. Kitlińska Nina
  7. Tołpa Mieczysław
  8. Ożóg Karol
  9. Cygan Halina
  10. Jakim Roman

KWW Wolność w Samorządzie

  1. Bańka Damian
  2. Kardasińska Marzena
  3. Pilawa Marcin
  4. Drążek Łukasz
  5. Zalewska Karolina
  6. Drewniak Tomasz
  7. Krupa Ewelina
  8. Szyszka Sylwester
  9. Czenczek Kinga
  10. Stelmach Alicja

KW Ruch Narodowy RP

  1. Buczek Tomasz
  2. Pomykała Izabela
  3. Sylwanowicz Krzysztof
  4. Dąbek Damian
  5. Chorzępa Elżbieta
  6. Wołoszyn Tomasz
  7. Browińska Magdalena

KWW Kukiz’15

  1. Bobola Alicja
  2. Guz Krzysztof
  3. Tęcza Teresa
  4. Bernat Mateusz
  5. Pączka Przemysław
  6. Romańska Danuta
  7. Marut Grzegorz
  8. Gancarz Maria
  9. Błądek Andrzej

KW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska 

  1. Feret Krzysztof
  2. Stępień Danuta
  3. Tomaka Jan
  4. Ordyczyński Marek
  5. Szczyrba Marta
  6. Hołub Ewa
  7. Nowak Stanisław
  8. Rogowska Anna
  9. Grabowski Zbigniew
  10. Dziki Mirosław

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Bartman Stanisław
  2. Słupek Edward
  3. Gdański Józef
  4. Burek Jan
  5. Majewicz Kazimiera
  6. Kuźniar Janina
  7. Nierojewski Witold
  8. Pocheć Klaudia
  9. Kotlińska Marzena
  10. Patruś Grzegorz

KW Partii Razem

  1. Itner Agnieszka
  2. Preneta Paweł
  3. Ożóg Barbara
  4. Turoń Arkadiusz
  5. Tymczak Sandra
  6. Jasiński Krzysztof
  7. Gąsior-Niemiec Anna
  8. Bąk Dominik

KW Wolni i Solidarni

  1. Jagieła Beata
  2. Muskus Ewa
  3. Ulicki Kazimierz
  4. Skowron Tadeusz
  5. Wiącek Agata
  6. Żugaj Łukasz
  7. Adamiec Jolanta
  8. Pachla Izabela
  9. Szczurko Krzysztof
  10. Matwij Mirosław

KW Partia Zieloni

  1. Omietońska Jolanta
  2. Lignar Tomasz
  3. Wilk Marzena
  4. Groch Bartłomiej
  5. Bazylewicz Zofia
  6. Smalec Bartosz

KWW Bezpartyjni Samorządowcy

  1. Dzieszko Ireneusz
  2. Rękas Sylwia
  3. Rząsa Irena
  4. Kaszubka Katarzyna
  5. Widelak Bartłomiej
  6. Małek Damian

Więcej na stronie PKW.