Już za niespełna miesiąc wybory samorządowe. Podczas głosowania 21 października wybierzemy włodarzy miast, gmin, przedstawicieli rad miast, gmin, powiatów oraz województwa.

Dziś prezentujemy kandydatów na stanowisko radnego/radnej sejmiku wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 5.

Okręg 5 (m. Krosno, pow. krośnieński, sanocki, leski, brzozowski, jasielski, bieszczadzki) 

Lista nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy 

  1. Sznajder Lucyna
  2. Radwańska-Frydrych Magdalena
  3. Stasiak Barbara
  4. Marek Kamil
  5. Pęcak Piotr

Lista nr 2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 

  1. Sobieraj Dariusz
  2. Pospolitak Maria
  3. Komornicki Piotr
  4. Kuliga Bogdan
  5. Baran Bożena
  6. Sawiński Krzysztof
  7. Skubisz Marta
  8. Wrona Władysław
  9. Rak Zygmunt
  10. Borek Grażyna

Lista nr 3 KW Partia Zieloni

  1. Józefowicz Maciej
  2. Kamińska Bożena
  3. Rogowski Kazimierz
  4. Szwed Anna
  5. Bargieł Stanisław

Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Pikul Antoni
  2. Blecharczyk Wojciech
  3. Słyś Stanisław
  4. Kapałka Małgorzata
  5. Łokaj Tadeusz
  6. Paczkowski Piotr
  7. Balon Barbara
  8. Mrugała Ewa
  9. Fedorowicz Małgorzata
  10. Zima Kazimierz

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet SLD Lewica Razem

  1. Braja Zbigniew
  2. Pilch Grażyna
  3. Pańko Marek
  4. Lackosz Tomasz
  5. Rąpała Natalia
  6. Posadzki Wacław
  7. Krynicka Emilia
  8. Durał Joanna
  9. Ziomek Jerzy
  10. Wojnarowski Piotr

Lista nr 6 KW Partii Razem

  1. Mackiewicz-Rossmanith Kamila
  2. Świec Tadeusz
  3. Bogaczewicz Anna
  4. Pacioch Hubert
  5. Ciwoniuk Marzena
  6. Rossmanith Adam

Lista nr 7 KW Ruch Narodowy RP 

  1. Witkowski Zdzisław
  2. Borek Wojciech
  3. Wiśniowska Edyta
  4. Tomczuk Łukasz
  5. Szajna Szymon
  6. Wolan Joanna
  7. Miśko Mateusz
  8. Adamczyk Gabriela

Lista nr 8 KWW Kukiz’15

  1. Helnarski Paweł
  2. Sabat Joanna
  3. Stabryła Monika
  4. Łącka Agnieszka
  5. Pasterczyk Marta
  6. Hnatyk Piotr
  7. Kurek Bogusław
  8. Oleniacz Jacek
  9. Rajchel Łukasz
  10. Dytko Edyta

Lista nr 9 KWW Wolność w Samorządzie

  1. Stadnicki Robert
  2. Wolski Hubert
  3. Świstak Józef
  4. Bogusz Zofia
  5. Draguła Magdalena
  6. Gomuła Damian
  7. Krzywiecka Karina
  8. Fortuna Michał
  9. Samolewicz Joanna
  10. Uliasz Paweł

Lista nr 10 KW Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Borcz Jerzy
  2. Kurowska Maria
  3. Zając Wojciech
  4. Drozd Adam
  5. Łukaszyk Dorota
  6. Bril Joanna
  7. Śnieżek Adam
  8. Brewczak Monika
  9. Jakubowicz Marek
  10. Polek Wiesław

Lista nr 11 KW Wolni i Solidarni 

  1. Rączka Wojciech
  2. Szlachta Danuta
  3. Żebracki Piotr
  4. Kwiatkowska Agnieszka
  5. Gorczyca Karol
  6. Farenholc-Olesiuk Hanna
  7. Głazowska Ewa
  8. Kiełbasa Wioleta

Więcej na stronie PKW.