Już za niespełna miesiąc wybory samorządowe. Podczas głosowania 21 października wybierzemy włodarzy miast, gmin, przedstawicieli rad miast, gmin, powiatów oraz województwa.

Dziś prezentujemy kandydatów na stanowisko radnego/radnej sejmiku wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 4.

Okręg 4 (m.Przemyśl, pow. przemyski, lubaczowski, jarosławski, przeworski) 

Lista nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy 

  1. Telega Renata
  2. Kulas Małgorzata
  3. Miesiąc Wojciech
  4. Piekarska Marzena
  5. Fiedosewicz Monika
  6. Dec Andrzej
  7. Mężyk Łukasz

Lista nr 2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 

  1. Nepelski Andrzej
  2. Twarowski Kacper
  3. Dachnowicz Małgorzata
  4. Pieniążek Teresa
  5. Hołowacz Bogumiła
  6. Matrejek Edmund
  7. Bawoł Tomasz
  8. Hołyszko Janusz

Lista nr 3 KW Partia Zieloni 

  1. Bartoszek Piotr
  2. Wojtaszek Barbara
  3. Ciźla Michał
  4. Cygan Karolina
  5. Sęk Ryszard

Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Tomański Piotr
  2. Zadworny Waldemar
  3. Chyżyński Mariusz
  4. Kostka Grażyna
  5. Zygarlicka Maria
  6. Szpunar Olimpia
  7. Mazurkiewicz Stanisław
  8. Kłak Krzysztof

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet SLD Lewica Razem

  1. Błotnicki Jan
  2. Szczygieł Anna
  3. Mykita Jacek
  4. Wójtowicz Adam
  5. Wojtyna Katarzyna
  6. Czujko Jolanta
  7. Sawa Kinga
  8. Łuksik Wiesław

Lista nr 6 KW Partii Razem

  1. Kalinowska Liliana
  2. Turkiewicz Dariusz
  3. Lewicka Monika
  4. Skórka-Król Grzegorz
  5. Rączy Katarzyna
  6. Imiełowski Marek

Lista nr 7 KW Ruch Narodowy RP 

  1. Majka Robert
  2. Kulpa Marek
  3. Ważny Tomasz
  4. Perżyło Anna
  5. Matrejek Michał
  6. Zielińska Katarzyna
  7. Szumigraj Wiktoria
  8. Jezierski Łukasz

Lista nr 8 KWW Kukiz’15

  1. Brenkacz Jarosław
  2. Świrk Łukasz
  3. Chrapek Grzegorz
  4. Puchalski Mateusz
  5. Duda Dariusz
  6. Bobel Nadzieja
  7. Dziura Bernadetta
  8. Gołębiowska Marta

Lista nr 9 KWW Wolność w Samorządzie

  1. Filip Tomasz
  2. Rączkowska Karolina
  3. Wojtuch Ryszard
  4. Kunach Jerzy
  5. Stelmach Klara
  6. Rebuś Damian
  7. Bujak Marta

Lista nr 10 KW Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Pilch Piotr
  2. Ćwierz Andrzej
  3. Huk Anna
  4. Pamuła Teresa
  5. Legeny Tomasz
  6. Południak Sabina
  7. Lewicki Maciej
  8. Król Mariusz

Lista nr 11 KW Wolni i Solidarni 

  1. Jagieła Mateusz
  2. Śliwiński Mariusz
  3. Potaczek Joanna
  4. Majcher Andrzej
  5. Ficek Piotr
  6. Szarek Katarzyna
  7. Staniszewski Stanisław
  8. Staniec Marzena

Więcej na stronie PKW.