Już za niespełna miesiąc wybory samorządowe. Podczas głosowania 21 października wybierzemy włodarzy miast, gmin, przedstawicieli rad miast, gmin, powiatów oraz województwa.

Dziś prezentujemy kandydatów na stanowisko radnego/radnej sejmiku wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 3.

Okręg 3 (m.Tarnobrzeg, pow. tarnobrzeski, stalowowolski, niżański, kolbuszowski) 

Lista nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy 

  1. Sasiela-Błażejczak Halina
  2. Piekarczyk Stanisława
  3. Torba Katarzyna
  4. Trawiński Andrzej
  5. Pieprzyk Mikołaj

Lista nr 2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 

  1. Błądek Lidia
  2. Kościelny Stanisław
  3. Matyka Lucyna
  4. Szepelak Grażyna
  5. Furdyna Mirosław
  6. Urbaniak Czesław
  7. Trybała Władysław

Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Szlęzak Andrzej
  2. Kapała Ryszard
  3. Nowak Halina
  4. Trochimowicz-Warga Zofia
  5. Rzeźnikiewicz Dominika
  6. Szczęsny Jakub
  7. Niedziałek Tadeusz

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet SLD Lewica Razem

  1. Ozimek Julian
  2. Tofil Bronisław
  3. Krawczyk Jan
  4. Woźniak Zbigniew
  5. Zając Marzena
  6. Ostrowska Anna
  7. Zych Ala

Lista nr 6 KW Partii Razem

  1. Grzyb Tomasz
  2. Dereń Karolina
  3. Kotulski Krzysztof
  4. Mróz-Toton Dominika
  5. Itner Mateusz

Lista nr 7 KW Ruch Narodowy RP 

  1. Zięba Tomasz
  2. Zych Małgorzata
  3. Surowaniec Anna
  4. Jaworski Dariusz
  5. Glica Grzegorz
  6. Ryfińska Dorota
  7. Weiss Krzysztof

Lista nr 8 KWW Kukiz’15

  1. Hausner Daniel
  2. Gębala Agata
  3. Soja Arkadiusz
  4. Rębisz Wiktoria
  5. Gołębiowski Andrzej

Lista nr 9 KWW Wolność w Samorządzie

  1. Stelchmach Krzysztof
  2. Kania Bartłomiej
  3. Kawa Maria
  4. Rawska-Wnęk Magdalena
  5. Gorczyca Magdalena
  6. Kubiak Dawid
  7. Kosiorowski Artur

Lista nr 10 KW Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Draus Ewa
  2. Błądek Antoni
  3. Romaniuk Bogdan
  4. Dziubiński Jan
  5. Piech Kamila
  6. Kacprzyk Danuta
  7. Tofilski Bogusław

Lista nr 11 KW Wolni i Solidarni 

  1. Główka-Luty Joanna
  2. Żarnowski Mieczysław
  3. Potyrała Kazimierz
  4. Gorczyca Małgorzata
  5. Stachurska Sylwia
  6. Kolano Lidia
  7. Domagała Piotr

Więcej na stronie PKW.