Już za niespełna miesiąc wybory samorządowe. Podczas głosowania 21 października wybierzemy włodarzy miast, gmin, przedstawicieli rad miast, gmin, powiatów oraz województwa.

Dziś prezentujemy kandydatów na stanowisko radnego/radnej sejmiku wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 2. Wczoraj nadane zostały numery list komitetom ogólnopolskim.

Okręg 2 (pow. dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski) 

Lista nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy 

  1. Dul Jolanta
  2. Starub Lidia
  3. Wolska Renata
  4. Szebla Łukasz
  5. Kozioł Arkadiusz

Lista nr 2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe 

  1. Lada Wiesław
  2. Tarapata Jan
  3. Kiepiel Teresa
  4. Barnaś Mariusz
  5. Kozioł Magdalena
  6. Żelazko Danuta
  7. Stolarska Małgorzata
  8. Śliwiński Dariusz

Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. Mitręga Maria
  2. Krajewska Aneta
  3. Strojna Ewa
  4. Żyłka Adama
  5. Rawinis Emilia
  6. Jurzysta Marcin
  7. Pietruszka Jacek
  8. Gamrot Jacek

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet SLD Lewica Razem

  1. Brzostowski Edward
  2. Kurek Andrzej
  3. Mikowski Bogdan
  4. Garbacz-Sarlińska Barbara
  5. Baran Danuta
  6. Siuta Magdalena
  7. Świętoniowski Arkadiusz
  8. Tomczyk Michał

Lista nr 6 KW Partii Razem

  1. Irzyk Martin
  2. Rżany Monika
  3. Zagórski Marek
  4. Jurasińska Agnieszka
  5. Gawron Jakub

Lista nr 7 KW Ruch Narodowy RP 

  1. Słąba Leszek
  2. Zięba Tadeusz
  3. Ochał Katarzyna
  4. Kubik Michał
  5. Usarz-Nicoś Paulina
  6. Fila-Morytko Piotr
  7. Malinowska Klaudia
  8. Środoń Monika

Lista nr 8 KWW Kukiz’15

  1. Goclon Paweł
  2. Kapinos Aleksander
  3. Jurasz Bartłomiej
  4. Luka Jolanta
  5. Parys Anna
  6. Pietrucha Agata
  7. Zamorski Mariusz

Lista nr 9 KWW Wolność w Samorządzie

  1. Salwa Małgorzata
  2. Strzelczyk Karol
  3. Niekowal Krzysztof
  4. Kumorek Dariusz
  5. Matłosz Mariusz
  6. Kwasek Agnieszka
  7. Maciołek Jarosław
  8. Bury Sylwia

Lista nr 10 KW Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Ortyl Władysław
  2. Łączak Czesław
  3. Bieszczad Stefan
  4. Magdoń Jacek
  5. Marczenia Andrzej
  6. Napieracz Maria
  7. Marczak Barbara
  8. Steć-Świderska Bogumiła

Lista nr 11 KW Wolni i Solidarni 

  1. Armata Jan
  2. Szukała Maria
  3. Babiarz Mariusz
  4. Sarna Wioletta
  5. Mastej Małgorzata
  6. Wiśniewska-Fudala Wioleta
  7. Włodyka Emil
  8. Gomółka Tadeusz

Więcej na stronie PKW.