W ostatnich dniach w sieci zagrzmiało od komentarzy i opinii nt. czarnoskórego mężczyzny, który wrzucał filmiki pokazujące jak łatwo zdobywa kobiety i co z nimi robi. Wśród wrzutek pojawił się filmik z nastolatką z Rzeszowa, która uległa czarnoskóremu mężczyźnie.

Nagranie z Rzeszowa wstrząsnęło polskim internetem. Podający się za Obiego Kinga (dane z Facebooka) czarnoskóry mężczyzna wrzucał do sieci filmiki pokazujące jak zdobywa kobiety i co z nimi robił.

Mężczyzna  nagrywał Polki i chwalił się, jak łatwo może je „poderwać”. Polscy internauci nie zostawiają suchej nitki na rodaczce. Wszystko działo się w Rzeszowie. Czarnoskóry mężczyzna postanowił wykorzystać słabość młodej Polki i z rozbawieniem nagrywał jak dziewczyna jest mu uległa. W sieci pojawiają się komentarze negujące postawę nastolatki: Rzeszów przeprasza za te szlaufy. Pewnie koleżanki z Shine lub Bajki. Dużo tutaj takich tępych karyn; Kompletna idiotka. Potem taka łatka zostaje przypięta innym Polkom. Powodzenia zwłaszcza jeśli skończy z bonusową chorobą weneryczną albo ciążą. Na miejscu facetów kijem bym jej nie tknęła. 

Wiadomo, że „ofiarą” uwodziciela jest 19-letnia dziewczyna, pracująca jako fotomodelka. Mężczyzna wrzucił filmik, na którym w pewnym momencie widać kobietę, która leży półnaga na łóżku, a on odchyla jej spodnie pokazując do kamery bieliznę. Dziewczyna w tym czasie korzystała ze swojej komórki. Wcześniej na nagraniu widać kłótnię koleżanek, gdzie jedna przestrzega drugą przed bliskością z obcokrajowcem…

Kanał Obiego Kinga został usunięty z You Tuba za naruszenie wytycznych dla społeczności Youtube. Mężczyzna prowadzi w mediach społecznościowych jednak inne konta oraz grupy, na których wrzuca zdjęcia „swoich zdobyczy”.

źr. Internet/Facebook/ foto: Pikio