Policjanci z komisariatu Policji w Trzebownisku poszukują zaginionego 24-letniego Konrada Demitraszka, mieszkańca Nowej Wsi. W poniedziałek 8 stycznia br. około godz. 10 Konrad Demitraszek wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny są proszone o kontakt z Policją.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 190 cm, waga około 76 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, szatyn, twarz pociągła, uszy normalne, nos normalny, uzębienie pełne.

Ubiór:

Mężczyzna ubrany był w materiałową kurtkę sportową, sięgającą do pasa w kolorze jasnoszarym z czarnym ściągaczem w pasie, granatowe jeansy, białe adidasy. Ze sobą miał materiałową torbę w kolorze jasnoszarym z jednym szarym pasem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi, Nowa Wieś 387, tel. 17 858 37 00 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 997.

źr. KWP