Już jutro startują piłkarskie Mistrzostwa Świata Rosja 2018. Mundial otworzy mecz gospodarzy z Arabią Saudyjską.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej startują już 14 czerwca. W rozgrywkach weźmie udział 32 drużyny z całego świata, w tym Polacy.

Kadra Adama Nawałki swój pierwszy mecz rozegra 19 czerwca z Senegalem. Kolejny mecz rozegrany zostanie 24 czerwca z Kolumbią, a cztery dni później Polacy rozegrają ostatni mecz fazy grupowej z Japonią.

Mecz finałowy Mundialu rozegrany zostanie 15 lipca w rosyjskich Łużnikach.

Poniżej tabela rozgrywek:

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 –
TERMINARZ GRUPA A

czwartek, 14 czerwca

  • Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa, godz. 17.00)

piątek, 15 czerwca

  • Egipt – Urugwaj (Jekaterynburg, 14.00)

wtorek, 19 czerwca

  • Rosja – Egipt (Sankt Petersburg, 20.00)

środa, 20 czerwca

  • Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17.00)

poniedziałek, 25 czerwca

  • Urugwaj – Rosja (Samara, 16.00)
  • Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd, 16.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA B

piątek, 15 czerwca

  • Maroko – Iran (Sankt Petersburg, 17.00)
  • Portugalia – Hiszpania (Soczi, 20.00)

środa, 20 czerwca

  • Portugalia – Maroko (Moskwa, 14.00)
  • Iran – Hiszpania (Kazań, 20.00)

poniedziałek, 25 czerwca

  • Hiszpania – Maroko (Kaliningrad, 20.00)
  • Iran – Portugalia (Sarańsk, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA C

sobota, 16 czerwca

  • Francja – Australia (Kazań, 12.00)
  • Peru – Dania (Sarańsk, 18.00)

czwartek, 21 czerwca

  • Francja – Peru (Jekaterynburg, 14.00)
  • Dania – Australia (Samara, 17.00)

wtorek, 26 czerwca

  • Dania – Francja (Moskwa, 16.00)
  • Australia – Peru (Soczi, 16.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA D

sobota, 16 czerwca

  • Argentyna – Islandia (Moskwa, 15.00)
  • Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad, 21.00)

czwartek, 21 czerwca

  • Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogród, 20.00)

piątek, 22 czerwca

  • Nigeria – Islandia (Wołgograd, 17.00)

wtorek, 26 czerwca

  • Islandia – Chorwacja (Rostów nad Donem, 20.00)
  • Nigeria – Argentyna (Sankt Petersburg, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA E

niedziela, 17 czerwca

  • Kostaryka – Serbia (Samara, 14.00)
  • Brazylia – Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20.00)

piątek, 22 czerwca

  • Brazylia – Kostaryka (Sankt Petersburg, 14.00)
  • Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad, 20.00)

środa, 27 czerwca

  • Serbia – Brazylia (Moskwa, 20.00)
  • Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogród, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA F

niedziela, 17 czerwca

  • Niemcy – Meksyk (Moskwa, 17.00)

poniedziałek, 18 czerwca

  • Szwecja – Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14.00)

sobota, 23 czerwca

  • Niemcy – Szwecja (Soczi, 17.00)
  • Korea Płd. – Meksyk (Rostów nad Donem, 20.00)

środa, 27 czerwca

  • Meksyk – Szwecja (Jekaterinburg, 16.00)
  • Korea Płd. – Niemcy (Kazań, 16.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA G

poniedziałek, 18 czerwca

  • Belgia – Panama (Soczi, 17.00)
  • Tunezja – Anglia (Wołgograd, 20.00)

sobota, 23 czerwca

  • Belgia – Tunezja (Moskwa, 14.00)

niedziela, 24 czerwca

  • Anglia – Panama (Niżny Nowogród, 14.00)

czwartek, 28 czerwca

  • Anglia – Belgia (Kaliningrad, 20.00)
  • Panama – Tunezja (Sarańsk, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA H

wtorek, 19 czerwca

  • Kolumbia – Japonia (Sarańsk, 14.00)
  • Polska – Senegal (Moskwa, 17.00)

niedziela, 24 czerwca

  • Japonia – Senegal (Jekaterynburg, 17.00)
  • Polska – Kolumbia (Kazań, 20.00)

czwartek, 28 czerwca

  • Senegal – Kolumbia (Samara, 16.00)
  • Japonia – Polska (Wołgograd, 16.00)

MUNDIAL 2018 – DRABINKA MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ 1/8 FINAŁU

sobota, 30 czerwca

  • 1. w grupie C – 2. w grupie D (Kazań, 16.00)
  • 1. w grupie A – 2. w grupie B (Soczi, 20.00)

niedziela, 1 lipca

  • 1. w grupie B – 2. w grupie A (Moskwa, 16.00)
  • 1. w grupie D – 2. w grupie C (Niżny Nowogród, 20.00)

poniedziałek, 2 lipca

  • 1. w grupie E – 2. w grupie F (Samara, 16.00)
  • 1. w grupie G – 2. w grupie H (Rostów nad Donem, 20.00)

wtorek, 3 lipca

  • 1. w grupie F – 2. w grupie E (Sankt Petersburg, 16.00)
  • 1. w grupie H – 2. w grupie G (Moskwa, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – ĆWIERĆFINAŁY

piątek, 6 lipca

  • I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, 16.00)
  • II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20.00)

sobota, 7 lipca

  • III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2 (Samara, 16.00)
  • IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – PÓŁFINAŁY

wtorek, 10 lipca

  • zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II (Sankt Petersburg, 20.00)

środa, 11 lipca

  • zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV (Moskwa, 20.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – MECZ O 3. MIEJSCE

  • sobota, 14 lipca (Sankt Petersburg, 16.00)

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – FINAŁ

  • niedziela, 15 lipca (Moskwa, 17.00)