Czarek został znaleziony w kałuży krwi. Potrącił go zapewne samochód. Z utrąconym kręgosłupem trafił do kliniki weterynaryjnej, mimo nikłych szans na przeżycie.

Piesek Czarek został znaleziony na ulicy. Leżał w kałuży krwi, ledwo żywy. Po przyniesieniu zwierzęcia do gabinetu weterynaryjnego „Centaur” w Łańcucie, piesek otrzymał bardzo małe rokowania na przeżycie. Diagnoza: przetrącony kręgosłup, agonalny stan, który wskazywał jedynie na uśpienie męczącego się psiaka.

Specjaliści weterynarii postanowili jednak spróbować pomóc Czarkowi. Po czterech miesiącach ciężkiej pracy, leczenia i zabiegów, piesek wraca do sił. Niestety, przez zaniedbanie właściciela cudem uratowany od śmierci kundelek stracił tylną łapkę. Mimo to piesek wraca do zdrowia, bawi się, merda ogonkiem i szczeka.

Teraz czeka na nowy dom. Gdyby ktoś chciał pomóc znaleźć Czarkowi nowy dom, może skontaktować się z przychodnią „Centaur”:

www.facebook.com/Przychodnia.Centaur/videos/1545659538882147

UDOSTĘPNIJ. POMÓŻ CZARKOWI W KOŃCU BYĆ SZCZĘŚLIWYM.

CUD NA TRZECH ŁAPACHDziś chcemy Wam przedstawić historię, która jest najbliższa naszemu sercu.Czarek został przywieziony do nas po przeraźliwym wypadku komunikacyjnym. Został potrącony, i w kałuży krwi trawił do nas do Centaura. 🤕😭Uszkodzony kręgosłup, fatalny, prawie agonalny stan psiaka nie dawał mu większych nadziei na przeżycie. Wyrok zapadł 😰😢 – eutanazja… Coś jednak nie pozwoliło naszym specjalistom tego zrobić. To był strzał w dziesiątkę. Piesek zaczął cudownie dochodzić do siebie. Krok po kroku 🐶 stawał się coraz silniejszy. To jednak nie koniec historii. Na jego drodze stanęło jednak kolejne nieszczęście. Zaniedbanie ze strony właściciela.To właśnie przez niedopilnowanie Czarek stracił tylną łapkę :(. Szczęśliwy traf oraz dobrzy ludzie sprawili, że od 4 miesięcy mieszka już u nas i jak widzicie jest sprawnym i szczęśliwym pieskiem. 🤗📣📣DZIŚ ZAPADŁA DECYZJA.📣📣 Czarek jest już gotów aby znaleźć nową rodzinę.😍 Przeżył już swoje. Chcemy, żeby trafił we właściwe ręce. Prosimy z całych sił pomóżmy znaleźć Czarkowi miejsce gdzie w końcu będzie szczęśliwy. Prosimy. Udostępnijcie ten post.

Opublikowany przez Przychodnia Weterynaryjna Centaur Wtorek, 13 marca 2018

źr. Facebook