Dzieje sie na Podkarpaciu

Tarnobrzeg: Kabaret Neo-nówka-  Kazik Sam w Domu

View Calendar

 

Kabaret Neo-nówka wraz z agencją artystyczną  „JOANNA” mają zaszczyt zaprosić na premierowy program pt.  “Kazik sam w domu”. Który odbędzie się 10 grudnia o godzinie 20:00. W Hali widowiskowo- sportowej MOSiR . Przy Alei Niepodległości 2.

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje,

Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”.

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Czas trwania: 120 min

Ceny biletów:60 zł, 70 zł, 80 zł  90 zł VIP

Bilety można nabyć:

MOSiR /Bufet przy basenie/

Biuro  Turystyczne POLTUR pl. Bartosza Głowackiego 36

Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem tel.: 41 361-80-47 /pn.-pt. 8:00-16:00

Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres.