Trzy osoby ucierpiały we wczorajszym wypadku w Duńkowicach. Poszkodowani z poważnymi obrażeniami trafili do szpitali w Jarosławiu i Przemyślu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do zderzenia volkswagena bora z oplem vectrą. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, który pozwoli na ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, tuż po godzinie 6.30, w Duńkowicach doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia dwóch pojazdów tj. volkswagena bora z oplem vectrą, doszło w momencie gdy kierujący oplem najprawdopodobniej zawracał na jezdni. W wypadku ucierpieli kierujący oplem 46-latek i 35-letni pasażer. Obaj mężczyźni, mieszkańcy gminy Radymno zostali przewiezieni do szpitala w Jarosławiu, gdzie pozostali na leczeniu.

Obrażeń doznał również 39-letni kierowca volkswagena. Mieszkaniec gminy Radymno został przewieziony do szpitala w Przemyślu, gdzie pozostał na leczeniu.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację. Z ustaleń wynika, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracowały służby ratownicze. Ruch na tym odcinku był czasowo zablokowany. Służby zorganizowały tam objazdy dla pojazdów osobowych. W tej chwili ruch odbywa się bez utrudnień. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Radymnie.

źr. KPP Jarosław